APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

VLC výjde na Windows 10 v najbližších dňoch

VLC je open source a zadarmo multimediálny prehrávač, ktorý podporuje viacero audio a video formátov. Už je to mesiac, čo vývojári naťahujú uživateľov s informáciami, že pracujú na univerzálnej verzii VLC. Už je polka mája a my sme sa stále nedočkali. Ale to sa môže zmeniť.

VLC vývojár pre Windows, Thomas Nigro, nám už priniesol niekoľko informácií na svojom twitteri. Uviedol, že VideoLAN team chcel pôvodne už včera (17.5.2016) vydať prvotnú verziu a postupne do nej pridávať nové možnosti, ale nakoniec si to vývojari rozmysleli.

Dobré správy sa ale vynorili večer, kedy Thomas Nigro uviedol, že pravdepodobne výjde prvá verzia univerzálne aplikácie VLC už dnes. Vieme, že vývojári su často príliš ambiciózny, takže to realisticky odhadujeme na najbližšie dni. A zároveň je treba dodať, že neskoršia verzia bude určite stabilnejšia.

VLC

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close