APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

APLIKÁCIE | VLC Player je tu ako univerzálna aplikácia!

Necelé dva roky dozadu tvorcovia stojací za jedným z najpopulárnejších prehrávačov VLC Player sprístupnili open source prehrávač aj pre Windows Store.

V týchto dňoch, títo istí ľudia vypustili BETA verziu VLC prehrávača ako univerzálnu aplikáciu (UWP), čo znamená že ju možno využívať na všetkých zariadeniach počnúc na Windows 10 PC, tabletoch, inteligentných okuliarov HoloLens a Windows 10 Mobile smartfónov. Aplikácia by mala byť čoskoro dostupná aj pre Xbox One.

Aplikácia prináša všetky vlastnosti, ktoré vo Windows 10 sú samozrejmosťou od možnosti pripnutia Živej Dlaždice až po podporu funkcionalitu Continuum. Avšak vývojári nezapracovali do aktuálne verzie podporu DVD/Bluray prehrávania a TV Tunning.

VLC prehravac QR kod

Za tip na článok ďakujeme Jakubovi

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close