SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Vlastníka Nokie 3315 poctili posledným telefonátom pri vypínaní 2G siete

Pre nás nie moc známy mobilný operátor Telstra oznámil ešte v roku 2014, že plánuje vypnúť mobilnú 2G sieť, na čo reagoval jeden z vlastníkov známej Nokie 3315 listom spoločnosti, v ktorom písal:

Dobrý deň Telstra

Počul som, že sa chystáte vypnúť 2G sieť od 1. decembra. Úprimne, rozhodilo ma to.

Vlastním moju Nokiu 3315 už 13 rokov a stále dobre funguje. Batéria v súčasnosti vydrží 3 dni – hoci zvykla fungovať aj viac ako týždeň. Vystriedal som v nej 4 SIM karty, nespočitateľne veľakrát mi spadol ako aj z veľkých výšok. Moje najlepšie skóre na Snake 2 je 1781 a dvakrát sa mi podarilo kompletne vyplniť displej s hadom.

Rozumiem, že nepredávate 2G telefóny už niekoľko rokov, pravdepodobne preto že sú nezničiteľné a nie je ich potrebné meniť každých pár rokov.

V každom prípade som sa chcel s vami o to podeliť. Som šťastný, že mám „zničený“ telefón, ale sklamaný, že mu odzvonilo.

S pozdravom,

Oli.

Samozrejme, že tento milý list nemohol zostať bez povšimnutia a operátor Telstra ho pozval spraviť posledný telefonát v 2G sieti. Následne ho obdarili smartfónom Google Pixel.

Celkom milé, čo poviete?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close