SpravodajstvoXiaomi

Vlajková loď Xiaomi Redmi príde už čoskoro! Hovorí vysoký predstaviteľ spoločnosti

Nie tak dávno spoločnosť Redmi, ktorá patrí pod krídla Xiaomi, predstavila zariadenie Redmi Note 7, ktoré bezpochyby ohúrilo veľké množstvo fanúšikov. O to viac pozornosti sa aktuálne venuje novej, ešte oficiálne nepredstavenej vlajkovej lodi.

Vlajková loď od spoločnosti Redmi posledné týždne plní plátky viacerých médií. Dôvodom sú neustále pribúdajúce informácie. Napríklad, nie tak dávno CEO Redmi vyvrátil očakávaný názov zariadenia Redmi X. Krátko na to vyšlo najavo, že telefón pravdepodobne ponesie názov Redmi K20. Spolu s názvom sa dostalo do obehu viacero informácií, napríklad, že telefón bude disponovať procesorom Qualcomm Snapdragon 855, Pop-up selfie kamerou s rozlíšením 20MP, hlavným snímačom s rozlíšením 48MP, batériou s kapacitou 4000mAh a podobne.

Vlajková loď Redmi bude predstavená už čoskoro

Xu Jieyun, generálny manažér skupiny Xiaomi Group, prostredníctvom sociálnej siete Weibo status, v ktorom píše, že predstavenie novej vlajkovej lode Redmi je na spadnutie. Informuje o tom portál Gizchina.com.

Zdroj: Gizhina.com

Zákulisné informácie hovoria o tom, že zariadenie by mohlo byť predstavené v najbližších dňoch. Dôvodom má byť aj očakávané predstavenie nového zariadenia konkurenčnej značky Realme, ktorá má veľmi podobnú klientelu.

V každom prípade, únik informácií vrátane zvýšenej aktivity popredných predstaviteľov spoločnosti naznačuje to, že predstavenie telefónu sa nezastaviteľné blíži.

Zdroj: Gizchina.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Xiaomi Soocas X3 je elektrická zubná kefka, vďaka ktorej sa môžete vyhnúť mnohým návštevám zubára
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close