SpravodajstvoXiaomi

Vlajková loď Xiaomi Redmi nakoniec dostane do vienka skener odtlačkov prstov v displeji

Koniec apríla sa niesol v smutnom duchu. Internetom obleteli správy, týkajúce sa toho, že spoločnosť Redmi pravdepodobne upustí od skenera odtlačkov prstov v displeji.

Tak dostane skener odtlačkov prstov v displeji či nie?

Správy o tom, že vlajková loď Redmi nedostane do vienka skener odtlačkov prstov v displeji priniesol CEO spoločnosti Xiaomi, ktorý nepriamo vo svojom statuse na sociálnej sieti Weibo naznačil, že táto technológia je príliš drahá. Len pre zaujímavosť, skener odtlačkov prstov v displeji stojí približne 20€ pričom za skener umiestnený v zadnej stene si používateľ zaplatí 1,5€.

Najnovšie, CEO spoločnosti Redmi uverejnil na sociálnej sieti Weibo status, v ktorom je odfotená plocha uzamknutia smartfónu a na nej je znázornený skener odtlačkov prstov.

Zdroj: Lue Weibing (Weibo)

Jasne tak dal najavo, že Redmi dostane do vienka túto technológiu. Upozornil na to portál Gizmohina.com.

Xiaomi Redmi skener odtlackov prstov v displeji
Zdroj: Lue Weibing (Weibo)

Predošlé správy o zariadení zároveň hovoria, že smartfón dostane do vienka okrem procesora Qualcomm Snapdragon 855 aj 6,39“ AMOLED displej, podporu rýchleho nabíjania do 27W a veľkú 4,000mAh batériu. Čerešničkou na torte je, že smartfón by mal disponovať pop-up selfie kamerou s rozlíšením 20MP. V prípade hlavnej kamery, by mal snímač disponovať 48MP rozlíšením.

Zdroj: Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close