Spravodajstvo

Zbláznili sa výrobcovia smartfónov? Oficiálne rendery zariadenia Vivo NEX 2 naznačujú dva displeje

Kto čakal, že záver tohto roku bude „suchým“ dobehom vo svete smartfónov tak sa mýlil. Posledný kvartál tohto roku totiž priniesol viacero noviniek. Napríklad skladateľné zariadenia, smartfóny s „dierou“ v displeji a ďalšie. Najnovšie sa do tohto klubu inovátorov pripája aj spoločnosť Vivo, ktorá sa podľa oficiálne vypusteného rendera chystá predstaviť zariadenie NEX 2, ktoré by malo disponovať dvomi displejmi.

Čínska spoločnosť Vivo uverejnila oficiálny render druhej generácie zariadení NEX. Render odhaľuje, že zariadenie by malo prísť s trojicou kamier spolu s LED svetlom na zadnej strane zariadenia. To však nie je všetko. Zaujímavejším poznatkom je, že pod kamerami nájdeme druhý displej.

Zdroj: Gizmochina.com

Podľa všetkého predná strana zariadenia tak nebude disponovať selfie kamerou. Pre tento účel budú používatelia používať sekundárny displej. Zároveň sa očakáva, že zariadenie bude mať implementovaný skener odtlačkov prstov priamo v displeji. Zariadenie by malo byť poháňané procesorom Snapdragon 845, ktorému bude sekundovať 10GB RAM spolu so 128GB úložným priestorom. Z hľadiska softwaru zariadenie by malo byť poháňané vlastným operačným systémom optimalizovaným pre 2 displeje, ktorého jadro je založené na Androide. Nemali by chýbať ani pokročilé AI technológie.

Predstavenie zariadenie Vivo Nex 2 je naplánované na 11. decembra, teda budúci týždeň v utorok.

Zdroj: Gizmochina.com

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close