Windows 10 Mobile

Viete, ako by vyzeral Windows 95 na smartfóne? Presne takto! Pozrite si koncept, ktorý by zaujal aj dnešného používateľa

Windows 95 uzrel svetlo sveta viac ako 20 rokov dozadu. Bol to prvý operačný systém na svete, ktorý priniesol prelomové funkcionality, ktoré v našich zariadeniach využívame do týchto dní. Nuž, vedeli by ste si ho však predstaviť vo vašom smartfóne?

Mnohých by táto myšlienka prinesenia staručkého Windowsu 95 na smartfóny určite ani nenapadla, ale to však nie je prípad dizajnéra, ktorý na serveroch Youtube uverejnil video konceptu, ktorý skutočne má „niečo do seba“. Pozrieť si ho môžete nižšie.

Takto by mohol vyzerať Windows 95 na smartfóne

Windows 95 bol prvým Windowsom, ktorý sa stal skutočne masívnym operačným systémom, ktorý bol využívaný veľkou skupinou používateľov.  Svoju poslednú aktualizáciu dostal v roku 2001.

Zdroj: Youtube (4096)

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close