SpravodajstvoXiaomi

Vieme kedy Xiaomi plánuje sprístupniť Android 10 pre smartfón Mi A3

Indická pobočka Xiaomi reagovala na dotaz jedného zo svojich fanúšikov, v odpovedi prezradila, že Android 10 pre Mi A3 sprístupni v polovici februára.

V priebehu včerajšieho dňa sme Vás informovali, že spoločnosť Xiaomi vo vybraných regiónoch začala distribuovať aktualizáciu s Androidom 10 pre smartfón Mi A2, ktorý je zaradený do programu Android One. Mnohí z Vás sa pýtali, kedy dostane Android 10 novší model smartfónu Mi A3.

Xiaomi vo všeobecnosti drží informácie o dostupnosti aktualizácie Android 10 pre svoje zariadenia v tajnosti. Najnovšie však spoločnosť reagovala prostredníctvom svojho oficiálneho Twitter účtu na otázku jedného zo svojich fanúšikov, ktorá sa týkala dostupnosti Android 10 pre smartfón Mi A3. Spoločnosť prezradila, že aktualizáciu začne uvoľňovať približne v polovici budúceho mesiaca, teda v priebehu februári. V statuse, ktorý môžete vidieť nižšie spoločnosť konkrétne píše:

„Ďakujeme za vaše nadšenie a trpezlivosť. S radosťou Vám oznamujeme, že aktualizácia pre Mi A3 bude uvoľnená v polovici februára“

Android 10 pre Mi A3
Zdroj: Vosveteit.sk, Lloyd Everblack, Xiaomi Mi A3/ A2,A2 Lite/A1 (Official) FB skupina

Xiaomi Mi A3 je tretím zariadením spoločnosti z produktovej línie smartfónov, ktoré sú zaradené do programu Android One (pozn. redakcie: program Android One je programom, v ktorom výrobcovia smartfónov používajú čistú verziu Androidu bez nadstavby). Zariadenie bolo oficiálne predstavené v júli 2019, teda približne pol roka dozadu. Smartfón ponúka procesor Snapdragon 665 v kombinácií so 4GB RAM a 64GB/128GB úložným priestorom. Okrem toho, druhým hlavným lákadlom zariadenia je, že ponúka skener odtlačkov prstov umiestnený v displeji.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close