ANDROIDSamsungSpravodajstvo

Vieme, kedy najneskôr Samsung začne s distribúciou Androidu 12. Tu je dátum!

Podpora Samsungu prezradila, kedy najneskôr spoločnosť začne sprístupňovať Android 12 pre prvé smartfóny.

Hoci Android 12 bol len nedávno oficiálne predstavený, tak stále ho nenájdeme v žiadnom smartfóne a to ani v telefónoch Pixel. Druhým dychom treba dodať, že Pixel telefóny sa ho dočkajú už čoskoro.

Doposiaľ viacero výrobcov smartfónov otvorilo svoje BETA programy pre testerov, ktorí si ho môžu už dnes stiahnuť a vyskúšať. Ide napríklad o Xiaomi, ale i o Samsung. Najnovšie sa dostáva do pozornosti kórejský výrobca smartfónov, ktorý prezrádza, kedy najneskôr začne s distribúciou nového Androidu 12.

Samsung prezradil, kedy začne najneskôr s distribúciou Androidu 12

Portál tizenhelp.com poukazuje na reakciu moderátora oficiálneho Samsung fóra, ktorý možno prezradili viac, akoby chcel. Dôvodom je, že prezradili najneskorší dátum, kedy spoločnosť začne s distribúciou Androidu 12.

Ako môžete nižšie vidieť, tak kórejský výrobca smartfónov hovorí, že s distribúciou Androidu 12 začne najneskôr v decembri tohto roka. Znamená to, že potenciálne môže byť uvoľnený pre prvé smartfóne aj skôr. Nepredpokladáme však, že sa tak stane. Dôvodom je, že len pár dní dozadu sa objavili správy, ktoré hovoria o tom, že hoci Android 12 bol už predstavený a oficiálne uvoľnený pre výrobcov smartfónov, tak stále nie je dostatočne „doladený“ .Samozrejme, ak Samsung začne s distribúcia nového Androidu 12, tak bude  s veľkou pravdepodobnosťou postupne uvoľňovaný v prvých vlnách najmä pre vlajkové rady telefónov pričom zariadenia zo strednej triedy, prídu na rad neskôr.

Samsung podpora prezradza kedy zacne s ditribuciou Androidu 12
Zdroj: tizenhelp.com

Ak by Samsung začal s distribúciou Androidu 12 ešte v decembri tohto roka, tak by sa opakovala situácia z minulého roka, kedy pre modelový rad S20 začal distribuovať Android 11 v rovnakom čase. V každom prípade, budeme celú situáciu okolo uvoľnenia nového Androidu 12 aktívne monitorovať. Hneď ako budú dostupné nové informácie, tak vás na ne upozorníme.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close