Windows

Vieme kedy na PC zavíta ďalšia veľká aktualizácie Redstone 3

Windows 10 Creators Update je tu s nami už zhruba dva týždne a priniesla viacero zaujímavých noviniek od rozšírenej reality, možnosti nastavenia nočného svetla, nového spôsobu aktualizácií systému,… a Microsoft v týchto dňoch prišiel s novými informáciami hovoriacimi o dostupnosti tretej sľúbenej veľkej aktualizácii na tento rok – Redstone 3.

Nebudeme dlho behať okolo horúcej kaše. Podľa najnovších správ priamo z kuchyne spoločnosti by tretia veľká aktualizácia mala prísť už o 5 mesiacov, teda počas septembra, čo je skutočne skvelá správa pre nás koncovým používateľov a zároveň veľký záväzok samotnej spoločnosti.

Pevne však veríme, že ako býva pri takto veľkých aktualizáciách, že sa nebude konať žiadne „prekvapenie“ v podobe odsúvania dostupnosti updatu.

S príchodom Redstone 3 aktualizácie by sme sa mohli dočkať viacerých významných zmien, vrátane projektu Neon, novinky Tabbed Shell, vylepšení prehliadača Microsoft Edge a ďalších zmien.

Zdroj: Windows blog, vlastný, úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close