Spravodajstvo

Videohovory zadarmo na Windows phone cez Whatsapp

Aplikáciu WhatsApp pozná asi väčšina z vás. Windows telefóny budú mať ako prví možnosť na svojich zariadeniach v tejto aplikácii vyskúšať videohovory. A úplne zadarmo. Táto možnosť sa momentálne na windows telefónoch testuje a je v beta verzii. Ak bude test úspešný, tak sa videohovory presunú aj na ostatné platformy.

Nižšie môžete vidieť záber videohovoru z beta verzie.

whatsappvideo

Whatsapp je núteny zvyšovať paletu poskytovaných služieb, keďže viacero konkurentov Skype, Viber, Facetime a Messanger rozširujú možnosti svojich platforiem.

Na stránke socialcompare si môžete pozrieť komplexné grafické porovnanie poskytovaných služieb rôznymi konkurenčnými platformami. Ako je možné vidieť Whatsapp oproti veľkým značkám ako sú Viber, Skype alebo Google zaostáva. Aky je váš názor na túto aplikáciu oproti ostatným? Dajte nám vedieť váš názor dole v komentároch.

Pozrite sa nižšie na porovnanie poskytovaných možností najobľúbenejšími komunikačnými aplikáciami na trhu.

comparison

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close