SpravodajstvoWindowsWindows 10 MobileZariadenia

VIDEO | Takto vyzerá takmer dokončený HP Elite x3

Microsoft v poslednej dobe výrazne promuje nový telefón od HP s názvom HP Elite x3. Do kampane sa, samozrejme, zapájajú aj vo veľkom giganti HP a Qualcomm.

A práve preto nemohol tento kúsok chýbať na konferencii COMPUTEX, kde mali kolegovia z windowscentral možnosť sa na neho pozrieť osobne a aj nám z tohto zážitku priniesli krátke video. Najväčšou novinkou, ktorá nebola pôvodne ohlásená a objavila sa už v novej verzii telefónu je čítačka odtlačkov prstov na zadnom kryte telefónu, ako môžete vidieť aj na videu.

Nová vlajková loď od HP bude mať už spomenutý procesor Qualcomm Snapdragon 820 (2.15 GHz) so 4 jadrami, 4 Gb RAM, 64 GB úložiska, grafický čip Qualcomm Adreno 530 GPU a 5,96 palcový displej s rozlíšením 2560×1440.

Ale už bez rečí, pozrite si video nového HP Elite X3:

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close