SpravodajstvoWindows 10 Mobile

VIDEO | Nové reklamné spoty na HP Elite X3 sú na svete!

HP Elite 3X, resp. HP Flacon netreba určite nikomu zvlášť predstavovať, jedná sa už totiž o notoricky známe zariadenie, ktoré by malo prísť v priehebu tohto leto do predaja. Spolu s blížiacim sa dátum predaju sa objavujú  nové a nové videá s týmto zariadením a my vám prinášame tri reklamné spoty, ktoré sa dostali na internet len pred niekoľkými hodinami.

HP Elite X3 ako zariadenie, ktoré predstavuje mobilitu

Na prvom videu je zachytený výkonný riaditeľ spoločnosti HP Dion Weisler, ktorý sa vás pokúsi presvedčiť že Elite 3X je zariadenia, ktoré „znovu objavuje“ mobilitu.

HP Elite 3X ako nová generácia počítačov

Na druhom videu je zachytený Michael Park, ktorý HP Elite 3X predstavuje ako novú generáciu počítačov. Mimochodom pozornému oku určite neuniklo, že v prvých sekundách videa je na zadnej časti zariadenia snímač odtlačkov, že by sa nám HP-čko snažilo niečo povedať?

HP Elite 3X ako zariadenie nabité výkonom

Na tretom a zároveň poslednom videu uvidíte hlavu spoločnosti Qualcomm, ktorý ako inak predstaví HP Elite 3X ako zariadenie „nabité“ výkonom.

Presvedčili vás tieto reklamné spoty? Dajte nám vedieť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close