SpravodajstvoWindows 10 Mobile

VIDEO | HP vypustilo tutorial videá ako prepojiť Elite X3 s externým monitorom

HP Elite X3 je jeden z najočakávanejších telefónov roku 2016 na poli Windows zariadení, ktoré by sa malo do predaja dostať už 5. septembra a príslušenstvo by malo byť dostupné o niečo skôr. 29. augusta (pre USA).

Zariadenie je primárne sústredené na biznis klientelu, a samozrejme od toho sa odvíja aj hardvérová výbava zariadenia a propagácia funkcionality Continuum. HP tak isto v rámci príslušenstva sľubuje možnosť pripojenia zariadenia k Elite x4 „schránke“, z ktorej po pripojení zariadenie získate plnohodnotný laptop.

HP k včerajšiemu dňu uvoľnilo trojicu  videí, v ktorých vysvetľuje ako je možné prepojiť dokovaciu stanicu s telefónov a externým monitorom či smart televíziou a v treťom videu uvidíte ako je možné prepojiť Elite 3X s externým monitorom (či už určenému pre PC alebo Smart TV) prostredníctvom wireless pripojenia.

Ako nastaviť HP Elite X3 a dockovaciu stanicu

Ako prepojiť HP Elite X3 s externým displejom

Ako prepojiť HP Elite prostredníctvom Wireless pripojenia

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close