Spravodajstvo

VIDEO | Microsoft sľubuje nové služby. Len nech to nedopadne ako s Windows 10 Mobile

Microsoft dnes zverejnil nové promo video týkajúce sa Microsoft služieb, v ktorom sľubuje viacero noviniek smerujúcich k posilneniu podnikania na svete.

Tím Microsoft služieb zahŕňa veľké množstvo technických architektov, inžinierov, konzultantov či iných odborných pracovníkov ktorí stoja v celom kolobehu od vývoja až po doručenie konkrétnej služby konkrétnemu zákazníkovi (či už firme alebo jednotlivcovi). Všetci títo ľudia majú v konečnom dôsledku veľmi jednoduchú misiu, spájať a riešiť problémy aby prispeli k lepšiemu podnikateľskému prostrediu napríklad pomocou zefektívnenia plánovania, nasadzovania nových technológií a podobne.

Nové promo video môžete zahliadnuť nižšie.

Pevne veríme, že to dopadne inak ako s sľubmi tykajúcimi sa „Microsoft Services Promises“, ako sú napríklad podpora zariadení Lumia 820, 630, 1020 (dostupnosť Windows 10 Mobile), neobmedzený OneDrive účet, a ďalšími.

V konečnom dôsledku však budeme držať Microsoftu palce a pevne veriť, že ich ambiciózny plán sa naplní.

Sklamal vás niekedy Microsoft niečím čo sľúbil a na koniec sa to vyvŕbilo úplne iným smerom?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close