Spravodajstvo

VIDEO: Microsoft rozšíri možnosť ovládanie vášho telefónu myšou a klávesnicou aj mimo funkcionality Continnum

Nedávno sme vám priniesli článok, v ktorom sme vás informovali o novej funkcionalite Continnum z dielne Microsoftu, ktorá z vášho mobilného telefónu dokáže spraviť prenosný počítač. Preto určite nikoho neprekvapí, že Microsoft so zavedením tejto funkcie musel implementovať aj možnosť pripojenia myši a klávesnice k telefónu, aby sa dala využívať už spomínaná funkcionalita plnohodnotne. Avšak Microsoft ide ešte ďalej, totiž možnosť ovládanie pomocou myši a klávesnice rozšíril aj na samotný smartphone.

Pýtate sa na čo je to dobré? Osobne si viem využitie tejto funkcionality predstaviť v „krízových“ situáciách kedy nutne potrebujete pracovať s kancelárskym balíkom pri drobných úpravách dokumentov a nemáte prístup k PC.

Pokladáte túto funkcionalitu za potrebnú alebo len za „výstrelok“ Microsoftu, ktorý nebude mať v praxi uplatnenie?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close