Spravodajstvo

Pozrite si video s vlastnosťami fotoaparátu Lumie 950 a 950 XL

Pred dvomi dňami sme vám priniesli článok, v ktorom sme vám predstavili 3. generáciu Živých fotografií, ktoré prišli s predstavením novej vlajkovej lode, Lumie 950 a 950 XL.

Internetový portál OneTechStop.net prišiel s niekoľkominútovým videom, na ktorom David Fredh, vedúci oddelenia zaoberajúceho sa vývojom fotografií v Micrososft-e predstavil vo videu nižšie nie len 3. generáciou Živých fotografií podrobnejšie, ale opísal viacero nových vlastnosti fotoaparátu.

Ďalej, z videa tiež vyplynulo, že funkcionalita Živých fotografií bude dostupná nie len na mobilných zariadeniach s Windows 10 Mobile, ale aj na tablete Surface a samozrejme aj v PC verzii.

Čo vravíte na kvalitu fotoaparátu nových vlajkových lodí? 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close