NovinkyŠPEKULÁCIEWindows 10 Mobile

VIDEO | Dvojité poklepanie na prebudenie HP Elite x3 bude možno fungovať inak

Double Tap to Wake UP, resp. dvojité poklepanie po displeji pre prebudenie vášho zariadenie je jedna z najobľúbenejších funkcionalít na Nokia a Microsoft zariadeniach, ktoré je špecifické pre radu zariadení zo série Lumia smartphonov (a už aj pre vybrané Android zariadenia).

Dostupnosť tejto funkcionality bola nedávno oznámená aj pre HP Elite x3, tohtoročnú najočakávanejšiu vlajkovú loď na poli Windows Phone zariadení.

Ako na videu nižšie môžete vidieť, dvojité poklepanie po displeji zobudí zariadenie rovnako ako na Lumiách, ale v druhej časti videa je možné vidieť zobudenie zariadenie aj dvojitým poklepaním po stole, keď ja na ňom položené zariadenie. Z videa je možné teda usúdiť, že HP Elite x3 bude využívať na túto funkcionalitu aj akcelerátor na prebudenie smartfónu.

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close