Spravodajstvo

VIDEO | 10 dôvodov pre upgrade na Windows 10: Zabezpečenie systému

Windows 10 sa nezastaviteľne blíži, nasvedčuje tomu aj frekvencia reklamných spotov, ktoré Microsoft začal vypúšťať od nedele. V najnovšom reklamnom spote „10 dôvodov na upgrade na Windows 10“ sa Microsoft rozhodol ukázať zabezpečenie systému vo Windowse 10.

Vo videu uvidíte ako vám automatické aktualizácie Windowsu 10 pomôžu zabezpečiť váš systém. Ďalej uvidíte aj software Windows Defender (ktorý bude dostupný zadarmo) ako vám pomôže identifikovať škodlivý malware, ktorý sa dostal do vášho PC alebo funkcionalitu SmartScreen, ktorá slúži na identifikovanie škodlivých webových stránok ako aj na odhalenie a zablokovanie phishingu (pozn. redakcie: phishing je činnosť, pri ktorej sa podvodník snaží vylákať od používateľov rôzne heslá). Video si môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: Youtube.com (Windows) cez Windowscentral.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close