Spravodajstvo

VIDEO | 10 dôvodov pre upgrade na Windows 10: Continnum

Pozrite si ďalší reklamný spot Microsoftu zo série videí „10 dôvodov na upgrade na Windows 10“, v ktorom tentokrát uvidíte jednu z neočakávanejších funkcionalít Continnum. Táto funkcionalita prináša revolučný pohľad na prácu s tabletom a mobilným telefónom, ktorý prinesie možnosť prepínania spomínaných zariadení do PC módu. Na videu nižšie avšak uvidíte len možnosti, ktoré prináša táto funkcionalita na tabletoch, a to z dôvodu, že Windows 10 na mobilné telefóny príde o niečo neskôr. Ak by vás zaujímala čo táto nová technológia ďalej prinesie, tak si prečítajte jeden z našich starších článkov, v ktorom sme ju rozoberali podrobnejšie.

Čo na to vravíte? Tešíte sa na príchod tejto funkcionality? My sa jej nevieme dočkať.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close