Spravodajstvo

Viacero zákazníkov dostáva spolu s Lumiou 950 a 950XL aj zadarmo Office 365

Microsoft sa snaží zatraktívniť a nalákať ľudí na využívanie Office 365. Viacero nových zákazníkov hlási, že k svojej novej Lumii 950 alebo 950 XL dostali aj Office na celý rok zadarmo. A pritom nejde o žiadny lacný špás, keďže ročné predplatné stojí približne 60 eur.

Táto akcia sa pôvodne objavila v Indii, momentálne je dostupná aj v Kanade, Mexiku, Južnej Afrike, Astrálii a pred nedávnom prišla aj do Európy, kde zákazníci z Anglicka, Nemecka, Francúzska, Dánska, Fínska, Nórska a Švédska hlásia rovnakú akciu.

Akcia môže prísť v najbližšej dobe aj na Slovensko.

Postup ako ju získať nie je vôbec zložitý. Ak je akcia dostupná stačí ísť cez aplikáciu Lumia Offers k Office 365, zadať svoj email a obratom dostanete všetky Microsoft Office produkty a 1TB voľného miesta na OneDrive.

Takže nezabudnite raz za čas skontrolovať, či už náhodou nemáte k dispozícii Office 365 zadarmo 🙂

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close