SpravodajstvoWindows

Viacerí používatelia hlásia, že nie je možné inštalovať vetvu Redstone 4. Tu je dôvod

Ešte minulý týždeň sme vám priniesli informácie o novom okruhu v rámci programu Windows Insider „Skip Ahead“, ktorý umožňuje začať testovať ešte oficiálne neuvoľnenú aktualizáciu „Redstone 4“ ako aj aplikácie z Windows Store obchodu. V súčasnosti, hlava Windows Insider divízie oznámil, že nie všetkým používateľom bude umožnené preskočiť sadu aktualizácií, dôvodom je, že potrebujú stále dostatok používateľov v rámci aktuálnej vetvy Redstone 3.

Zdroj: vlastný

Výsledkom teda je, že niektorí používatelia budú môcť testovať novinky z vetvy Redstone 4 a niektorí zas nebudú. V každom prípade, ak sa rozhodnete zapojiť sa do vývojovej vetvy Redstone 4 majte na pamäti, že cesta naspäť nie je, teda okrem preinštalovania celého OS.

Čo je to program Skip Ahead?

Skip Ahead je nový okruh v rámci programu Windows Insider, ktorý umožňuje testovať novinky u vetvy Redstone 4 aktualizácie (momentálne oficiálne nie je dostupná ani Redstone 3 aktualizácie). Je určená hlavne pre veľmi skúsených používateľov, totiž môže obsahovať ako desiatky menej tak aj viac závažných chýb.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Skip Ahead Windows Insider Windows Insider Program

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close