SpravodajstvoWindows

Viacerí používatelia hlásia, že nie je možné inštalovať vetvu Redstone 4. Tu je dôvod

Ešte minulý týždeň sme vám priniesli informácie o novom okruhu v rámci programu Windows Insider „Skip Ahead“, ktorý umožňuje začať testovať ešte oficiálne neuvoľnenú aktualizáciu „Redstone 4“ ako aj aplikácie z Windows Store obchodu. V súčasnosti, hlava Windows Insider divízie oznámil, že nie všetkým používateľom bude umožnené preskočiť sadu aktualizácií, dôvodom je, že potrebujú stále dostatok používateľov v rámci aktuálnej vetvy Redstone 3.

Zdroj: vlastný

Výsledkom teda je, že niektorí používatelia budú môcť testovať novinky z vetvy Redstone 4 a niektorí zas nebudú. V každom prípade, ak sa rozhodnete zapojiť sa do vývojovej vetvy Redstone 4 majte na pamäti, že cesta naspäť nie je, teda okrem preinštalovania celého OS.

Čo je to program Skip Ahead?

Skip Ahead je nový okruh v rámci programu Windows Insider, ktorý umožňuje testovať novinky u vetvy Redstone 4 aktualizácie (momentálne oficiálne nie je dostupná ani Redstone 3 aktualizácie). Je určená hlavne pre veľmi skúsených používateľov, totiž môže obsahovať ako desiatky menej tak aj viac závažných chýb.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky