Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

VG-L7 – jedna z najkompaktnejších domácich laserových gravírovačiek aktuálne s neodolateľnou cenou

Chceš sa ponoriť do sveta laserového gravírovania, no nemáš doma priestor na ďalšiu "mašinu"? Model VG-L7 môže byť v tom prípade riešením.

Laserové gravírovanie možno považovať za ďalšiu „domácu“ zábavku pre šikovných kutilov, ktoré možno z kreatívneho pohľadu spojiť s už rokmi zabehnutou zábavkou vo forme 3D tlače. Väčšina z nás si však z priestorového hľadiska jednoducho nemôže zaobstarať každú „kreatívnu mašinku“. Výrobcovia sa preto snažia prinášať mimoriadne kompaktné riešenia, ktoré by tento problém úplne eliminovali. Riešením môže byť aj napríklad netradične vyzerajúca, no kompaktná laserová gravírovačka VG-L7. Tá sa však pýši aj skvelými parametrami a výkonom laseru, no v neposlednom rade neuveriteľne nízkou cenou. 

Gravírovačku VG-L7 už za 146,99 eur nájdeš na Cafago.com

Kompaktná domáca gravírovačka VG-L7

laserova gravirovacka vg-l7 4
Zdroj: Cafago

Model VG-L7 sa pýši mimoriadne kompaktným dizajnom hliníkovej konštrukcie iba s dvomi ramenami. Gravírovačka však aj napriek tomu ponúka maximálny priestor pre gravírovanie až 330 x 190 mm, vďaka čomu sa môže porovnávať s bežnými modelmi na trhu. Na rozdiel od nich však na tvojom stole pri vypnutom stave gravírovačka zaberie neporovnateľne menej priestoru. 

laserova gravirovacka vg-l7
Zdroj: Cafago

Nízka cena a kompaktné spracovanie nijako nezasiahlo prípadnú technologickú výbavu laseru, ktorý možno porovnávať s väčšinou konkurencie na trhu. Laser s výkonom až 20W si bohato poradí s bežnými materiálmi od papieru a preglejky, až po tvrdé materiály s priemerom do 5 mm. Samozrejmosťou je aj špičková presnosť na úrovni iba 0,5 mm, ktorá je kľúčová najmä pri gravírovaní menších projektov. 

Výrobca myslel aj na jednoduché zloženie, ktoré ti potrvá naozaj pár minút. Stačí dať dokopy obe ramená, zatiahnuť doslova pár skrutiek a po zapojení USB káblu stiahnuť príslušný softvér. Aj s ním si bezproblémovo poradia bežní smrteľníci, ktorí si doposiaľ laserovú gravírovačku nemohli otestovať. Softvérové nástroje ako GRBL, či VigoEngraverL7 sú mimoriadne intuitívne a ponúkajú kopu inteligentných funkcií, ktoré sa postarajú o väčšinu technických detailov a nastavení. 

Gravírovačku VG-L7 už za 146,99 eur nájdeš na Cafago.com

Ak váhaš nad kúpou takejto laserovej gravírovačky, určite neprehliadni aktuálne prebiehajúcu akciu na e-shope Cafago.com. V bleskovom výpredaji totižto nájdeš gravírovačku VG-L7 už za skvelých 146,99 eur, už tradične, s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Vďaka tomuto typu dodania sa vyhneš aj zbytočným poplatkom ako DPH a clo

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close