NovinkyTIP REDAKCIE

Bezrámikový smartfón Vernee Mix 2 zo slovenskej a českej distribúcie s 2 ročnou zárukou je dostupný za podpultovú cenu pre prvých 10 zákazníkov

Cena bezrámikového smartfónu Vernee Mix 2 zo slovenskej a českej distribúcie s 2 ročnou zárukou za podpultovú cenu pre prvých 10 zákazníkov. VerneeMobile aktuálne telefón ponúka za 260€, avšak pri využití kombinácie zliav v podobe uvádzacej ceny 215€a kupónu “BjX89hj” môžete telefón získať už za 207€. Tento kupón platí len pre prvých 10 zákazníkov. Aktivuješ ho priamo v košíku (akcia je určená pre vyššiu radu so 6GB RAM). 

Obrovská obrazovka v malom tele

Zdroj: vernee.cc

Najväčšou prednosťou tohto smartfónu je obrovský bezrámikový 6-palcový displej s pomerom strán 18:9 a rozlíšením 2160 x 1080 pixelov. Vďaka neprítomnosti rámikov je ale tento masívny displej osadený v menšom tele, aké je využívané na klasických 5,5 palcových smartfónoch. Ďalšou prednosťou tohto veľkého fešáka je aj naozaj veľká 4200 mAh batéria, ktorá je vybavená technológiou PUMP EXPRESS+, vďaka ktorej dokážete smartfón nabiť za pár desiatok minút.

Vernee MIX 2 v prémiovej edícii so 6GB RAM nájdeš tu

Pýši sa aj obrovským výkonom

Zdroj: vernee.cc

V elegantnom tele nájdeme 8-jadrový procesor Helio P25, bežiaci na frekvencii 2,5GHz, 6 GB pamäte RAM a 64 GB interné úložisko. Samozrejmosťou je aj kvalitný fotoaparát, či už na selfíčka alebo krásne panoramatické fotografie. Selfíčka zabezpečí predná 8,0MP kamera a na zadnej strane smartfónu nájdeme duálny 13,0MP + 5,0MP fotoaparát. Mimochodom, pikoškou je, že predný fotoaparát disponuje aj bleskom. Čo sa tak často nevidí.

Zdroj: vernee.cc

Zľava na Vernee Mix 2 sa vzťahuje na čiernu verziu smartfónu so 6GB, ktorej cena vďaka kupónu „BjX89hj“ klesne na neuveriteľných 207€ eur, pričom jeho pôvodná cena je 260€, ktorá ja však aktuálne v uvádzacej akcii ponížená na 215€, avšak s exkluzívnym kupónom ju môžeš potlačiť ešte o niečo nižšie! Akcia je však obmedzená len pre 10 prvých zákazníkov.

Zdroj: vlastný

Vernee MIX 2 v prémiovej edícii so 6GB RAM nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close