Sponzorovaný obsahVernee Mobile

Vernee Mars Pro s 6GB RAM momentálne kúpiš najlacnejšie na trhu, a to priamo od slovenského distribútora

Spoločnosť Vernee nepatrí medzi najznámejších výrobcov smartfónov na trhu, no ich zariadenia sa radia medzi naozaj kvalitné a zároveň cenovo dostupné. Z portfólia spoločnosti Vernee si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník, no pokiaľ sa neviete rozhodnúť, zbystrite! V spolupráci s oficiálnym distribútorom pre Česko a Slovensko, Vám prinášame exkluzívny zľavový kupón „WC_PRO_13“ na smartfón Vernee Mars Pro, ktorý ihneď ohúri svojou bohatou výbavou. Jeho cena na stránke momentálne klesla na slovenské minimum 215 Eur pričom pri využití kupínu môžete túto cenu  zraziť ešte o ďalších 13 eur.

Vlajkovú loď Vernee Mars Pro nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón „WC_PRO_13“

Bohatá technická výbava a kvalitné prevedenie

Smartfón Mars Pro nevyzerá na prvý pohľad ako elegán, ktorý nezaujme len dizajnom, ale aj výbavou. Nie nadarmo bol smartfón minuloročnou vlajkovou loďou spoločnosti. Na prednej strane smartfónu sa nachádza 5,5-palcový Full HD displej s krycím sklom Gorilla Glass 3 a podporou technológie IPS. Mimochodom po bokoch displeja je šírka rámčeka len 1mm. Pod displejom nájdeme výkonný 8-jadrový procesor Helio P25, bežiaci na frekvencii 2,5GHz, ktorému sekunduje až 6GB pamäte RAM, čo je v tejto cenovej kategórii naozaj výnimočný údaj. Interná pamäť smartfónu je až 64GB a zároveň je rozšíriteľná o ďalších 128GB prostredníctvom microSDXC karty.

Zdroj: Youtube – Vernee Official

Na svoje si prídu aj milovníci kvalitných fotografií a selfíčok. Na zadnej strane zariadenia sa nachádza 13Mpx fotoaparát od Sony s technológiou RWB, ktorá redukuje o 80% viac nočného šumu, ako bežné fotoaparáty. O selfíčka sa zase postará menší, no postačujúci 5Mpx fotoaparát. Mnohých určite poteší aj senzor odtlačkov prstov, nachádzajúci sa netradične na bočnej strane zariadenia. Za zmienku určite stojí aj rýchla odozva, do 0,1s, ktorá určite poteší nejedného nadšenca moderných technológií.

Zdroj: Produktová fotografia

Smartfón je na tom vynikajúco aj z hľadiska konektivity. Disponuje klasickou podporou bezdrôtového pripojenia Bluetooth, všetkých slovenských 4G sietí, no v neposlednom rade populárnym USB Type – C konektorom, ktorý slúži nie len na rýchle nabíjanie smartfónu, ale aj na ultra-rýchly prenos dát. Na záver treba určite spomenúť veľkokapacitnú 3500mAh batériu, ktorú nabijete z 0% na 100% za zhruba 1 hodinu a 30 minút a celokovové telo, ktoré je príjemné na dotyk a dodáva pocit prémiovosti.

Ako sme už spomínali vyššie, jeho cenovka je momentálne na najnižšej hranici v histórii, čiže na 215 eur. Vďaka špeciálnemu zľavovému kupónu ju ale môžete znížiť o ďalších 13 eur. Poznámka: Jedná sa o oficiálneho slovenského a českého distrubútora, vďaka čomu bude smartfón doručený naozaj rýchlo (oproti čínskym e-shopom) a taktiež máte plnohodnotnú 2 ročnú záruku.

Vernee Mars Pro zlava
Zdroj: vlastný

Vlajkovú loď Vernee Mars Pro nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón „WC_PRO_13“

Zdroj: vlastný, TS, úvodný obrázok (Youtube – Vernee Official)

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close