Sponzorovaný obsahVernee Mobile

Vernee Mars Pro so 6GB RAM je aktuálne dostupný zo slovenskej distribúcie za cenu, ktorá nemá obdoby s doručením do Vianoc

Smartfóny Vernee pomaly, ale isto dobíjajú vrecká našich nohavíc a niet sa čomu diviť. Jedná sa o smartfóny, ktoré poskytujú skvelý výkon za primeranú cenu čo u mnohých „brandovejších“ výrobcoch nie je samozrejmosťou. Vďaka vianočným akciám prebiehajúcim na VerneeMobile môžeš aktuálne získať minuloročnú vlajkovú loď spoločnosti Vernee doslova za podpultovú cenu  – 185,90€ pričom dostanete k nemu aj ďalšie darčeky! Predtým ako sa však ešte rozhodneš, že ideš do toho tak si najprv spolu pozrime čo tento fešák ponúka.

Vernee Mars Pro so 6GB RAM

Vernee Mars Pro je na prvý pohľad elegánom. Prémiový vzhľad, kovové telo, ultra tenké hrany okolo displeja, ktoré robia zo zariadenia smartfón, ktorý sa môže veľkostne rovnať s 5“ telefónmi na trhu a to aj napriek tomu, že má väčší displej, ktorého rozmery sú  5,5“. Displej sa ďalej chváli technológiu IPS, FULL HD rozlíšením  (1920 x 1080), ktorý je pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass 3. generácie. Nie darmo je to telefón, ktorý bol minuloročnou vlajkovou loďou.

Z hľadiska výkonu ponúka skutočne pozoruhodný výkon tých najvýkonnejších zariadení  a to aj napriek tomu, že ma rok „starý“ hardware.  Veď posúďte sami. Srdce smartfónu tvorí procesor Helio P25 s 8-jadrami, ktorých maximálna pracovná frekvencia je 2,5GHz, 6GB operačnej pamäte RAM, ktorú by ste v tejto cenovej kategórii hľadali márne a 64GB úložný priestor. Pričom ak by sa vám málilo, tak pamäť je možné rozšíriť o ďalších 128GB prostredníctvom pamäťovej karty.

Vernee Mars Pro vykon smartfonu
Zdroj: Youtube (Cat and Andrew)

Na svoje si prídu aj milovníci kvalitných fotografií a selfíčok. Na zadnej strane zariadenia sa nachádza 13Mpx fotoaparát od Sony s technológiou RWB, ktorá redukuje o 80% viac nočného šumu, ako bežné fotoaparáty. O selfíčka sa zase postará menší, no postačujúci 5Mpx fotoaparát. Mnohých určite poteší aj senzor odtlačkov prstov,nachádzajúci sa netradične na bočnej strane zariadenia. Za zmienku určite stojí aj rýchla odozva do 0,1s, ktorá určite poteší nejedného nadšenca moderných technológií.

Vernee Mars Pro skener odtlackov prstov
Zdroj: Youtube (Cat and Andrew)

Čo sa týka konektivity tak Vernee Mars Pro ponúka všetko čo by ste od moderného smartfónu mohli chcieť. Plná podpora 4G sietí, USB Type – C konektor, ktorý slúži nie len na rýchly prenos dát, ale aj na rýchle nabíjane veľkokapacitného akumulátora s kapacitou 3500mAh, ktorý nabijete z 0% na 100% zhruba za 1 hodinu a 30 minút.

Vernee Mars Pro recenzia

Smartfón bezpochyby patrí medzi zaujímavé kúsky, ktoré ponúkajú nadpriemerný výkon v kombinácii s lákavou cenovkou, ktorá je teraz ešte lákavejšia vďaka vianočnej akcii. Nuž, ak ťa telefón zaujal tak ho nájdeš nižšie pod videom.

Vernee Mars Pro so 6GB RAM

Zdroj: vlastný, obrázky: Youtube (Cat and Andrew)

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close