SpravodajstvoTIP REDAKCIEVernee Mobile

Smartfón Vernee M6 so 4GB RAM A 64GB úložným priestorom je dostupný z oficiálnej SK/CZ distribúcie. Prví zákazníci ho získajú výrazne lacnejšie

Aktuálne trendy vychytávky sa čoraz častejšie dostávajú aj do strednej triedy. Už dnes teda neplatí, že ak chceme mať smartfón s najlepšími funkciami, vzhľadom a rôznymi vychytávkami, tak musíme hlboko siahnuť do vrecka. Dnes môžeš získať napríklad dobre vybavený smartfón Vernee M6 so skvelým dizajnom aj za menej ako 142 €

Produktová fotografia

Vernee M6 nie je žiadne béčko a už na prvý pohľad Ťa upúta jeho veľmi zaujímavý dizajn. Okolo 5,7″ displeja s rozlíšením 1440 x 720 pixelov nájdeš veľmi tenké rámčeky, ktoré prispievajú k elegantnému dizajnu. Poteší taktiež prítomnosť kvalitne spracovanej kovovej konštrukcie, takže sa vôbec nemusíš obávať nejakých vrzgajúcich zvukov.

Vernee M6 ponúka vysoký výkon a čistý Android

Ako som to už zmienil na začiatku, Vernee M6 je skutočne dobre vybavený smartfón. Pod kapotou nájdeme výkonný 8-jadrový procesor MediaTek MTK6750 s taktom 1,5 GHz, ktorému sekunduje až 4 GB operačnej pamäte RAM a 64 GB úložisko. Nedá mi nespomenúť ani výdrž batérie, ktorá má kapacitu 3300 mAh, vďaka čomu smartfón vydrží jeden celý deň náročnejšieho používania alebo dva dni „lajtovejšieho“ používania.

Vernee M6 na zadnej strane ponúka 13 Mpx fotoaparát, ktorý ponúka plnohodnotné nahrávanie Full HD videa. Pod fotoaparátom ešte nájdeme LED blesk a rýchlu čítačku odtlačku prsta. Vernee myslí aj na selfies maniakov, preto na prednej strane nájdeme plnohodnotný 8 Mpx fotoaparát. 

Veľkou výhodou smartfónu Vernee M6 je čistý operačný systém Android 7.0 Nougat. Výrobca sa jednoducho rozhodol nepoužívať žiadne zbytočné nadstavby, vďaka čomu je prostredie smartfónu rýchle a pomerne prehľadné. V rámci ďalších predností M6ky môžeme spomenúť podporu dual SIM, prítomnosť slotu pre pamäťovú kartu, notifikačnú LED diódu či FM rádio.

Vernee M6 je v kocke povedané veľmi dobre vybavený smartfón, ktorý ponúka veľmi dobrý pomer ceny a výkonu. Vernee M6 teraz môžeš získať z oficiálnej SK/CZ distribúciie z pôvodných 197 € len za 141,55 €. K dispozícii je v tejto cenovo limitovanej ponuke čierna a modrá farebná varianta. Pre uplatnenie zľavy nezabudni použiť kupón WinCenM6, ktorý aplikuješ v košíku. Platný je len pre prvých 5 zákazníkov. Ostatní si budú musieť priplatiť.

Čiernu variantu skvelého smartfónu Vernee M6 v oficiálnej SK/CZ distribúcii môžeš získať cez tento odkaz

Modrú variantu skvelého smartfónu Vernee M6 v oficiálnej SK/CZ distribúcii môžeš získať cez tento odkaz

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close