TIP REDAKCIEVernee Mobile

Vernee M5 je smartfón so skvelým pomerom ceny a výkonu

O tom, že spoločnosť Vernee, má vo svojom portfóliu veľa dobrých smartfónov, sme vás presvedčili už mnohokrát pri našich pravidelných testoch, ale vždy sa objaví nejaké nové zariadenie, ktoré záujme sympatickým dizajnom a dostatočným výkonom, o akom si ešte pravdepodobne nepočul. Jedným z nich môže byť smartfón Vernee M5, ktorý sa svojou výbavu radí do strednej triedy.

Zdroj YouTube: Urban Tecno

Vernee M5 je vybavený 5,2″ displejom a rozlíšením 1280×720 pixelov, ktorý vďaka IPS technológií záujme aj verným podaním farieb. M5ka ponuka na prednej strane 5 mpx fotoaparát, ktorý hravo poslúži pre videohovory či občasné selfies zábery. Keďže smartfón využíva softvérové tlačidlá, výrobca sa zameral na kvalitnejšie prevedenie a okolo displeja nájdeme tenšie rámčeky v porovnaní s množstvom konkurenčných smartfónov v tejto triede.

Smartfón Vernee M5 môžeš kúpiť aktuálne za najnižšiu cenu na trhu z SK/CZ distribúcie cez tento odkaz

Smartfón Vernee M5 ponúka na zadnej strane 13 Mpx fotoaparát s možnosťou nahrávania plnohodnotného Full HD videa. Prostredie fotoaparátu je navyše pomerne jednoduché, vďaka čomu bude tvorba fotografií rýchla a bezproblémová. Pod zadným fotoaparátom ešte nájdeme čítačku odtlačku prsta, ktorá je mimochodom citlivá a rýchla.

Zdroj YouTube: Urban Tecno

Vernee M5 zaujme dostatočným výkonom pre každodenné používanie

Dnes už neplatí to, že by stredná trieda smartfónov bola v dizajne či výbave nejak pre užívateľa obmedzujúca. Aj model Vernee M5 je toho príkladom, pretože ponúka skutočne svieži dizajn a veľmi dobrý pomer ceny a výkonu. Pod kapotou nájdeme výkonný 8-jadrový procesor MediaTek 6750 s taktom 1,5 GHZ, ktorému sekundujú rovné 4 GB operačnej pamäte RAM a veľké 64 GB úložisko s možnosťou rozšírenia prostredníctvom pamäťovej karty až o ďalších 256 GB. O poctivú výdrž smartfónu sa stará 3300 mAh batéria, ktorá zabezpečí bezproblémový jednodňový chod aj pri aktívnejšom používaní smartfónu.

Zdroj YouTube: Urban Tecno

Vernee M5 beží na Androide 7 Nougat. Veľkým benefitom tohto smartfónu je čistý operačný systém, ktorý neobsahuje žiadnu dodatočnú grafickú nadstavbu. Dostatočne výkonný hardvér sa tak v kombinácii s čistým Androidom stará o bezproblémový a rýchly chod. Vernee M5 je navyše vybavený plnohodnotným LTE, podporou dvoch SIM kariet a podporou OTG.

M5ka je jednoducho veľmi dobre vybavený smartfón, ktorý ponúka skvelý pomer ceny a výkonu. Svojimi funkciami, použitým hardvérom a optimalizovaným systémom, prináša veľmi dobrú rýchlosť systému aj pre náročnejšieho používateľa. Vernee M5 môžeš navyše teraz získať pri použití zľavového kupónu WinCenM5 z pôvodných 165 €iba za 130€. Smartfón je navyše dostupný v rámci oficiálnej SK/CZ distribúcie a samozrejmosťou je taktiež plná 2-ročná záruka.

Smartfón Vernee M5 môžeš kúpiť aktuálne za najnižšiu cenu na trhu z SK/CZ distribúcie cez tento odkaz

Zdroj: vlastný, TS, obrázky: Youtube

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close