APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Update Monument Browseru pre Windows 10 Mobile | APLIKÁCIE

Microsoft moc často neaktualizuje prehliadač Edge pre zariadenia s Windows 10 Mobile. Našťastie Microsoft Store nám ponúka široký výber prehliadačov od rôznych developerov. Jedným z takýchto prehliadačov je aj Monument Browser, ktorý je ale aktualizovaný oveľa častejšie a snaží sa pridávať stále viac nových funkcií a vylepšení pre prilákanie ďalších používateľov.

Monument Browser sa stal obľúbeným najmä kvôli pár funkciám, ktoré ponúka už od začiatku. Napríklad je jedným z mála prehliadačov, ktoré podporujú multitasking na zariadeniach s Windows 10 Mobile. Taktiež je to podpora Ad-Blocku, sťahovanie na pozadí  ale aj podpora funkcie Picture in Picture(obraz v obraze).

Prehliadač včera dostal novú aktualizáciu, ktorá prináša menšie zmeny. Jednou z hlavných zmien je vizuálna stránka. Odteraz je v prehliadači používaný Microsoft Fluent Design. Developeri zrýchlili chod aplikácie a odstránili veľký počet chýb. Samozrejme Monument Browser nieje úplne dokonalý, a developeri ešte nevychytali úplne všetky muchy v tejto aplikácií. Ale to nemení fakt, že sa stáva obľúbenejším ako prehliadač Edge. Tento prehliadač si do svojho telefónu môžete stiahnuť tu alebo cez odkaz nižšie.

Monument Browser - Ad Blocker, Privacy Focused Browser & Fast Downloads
Monument Browser - Ad Blocker, Privacy Focused Browser & Fast Downloads
Developer: ‪Marcelo de Souza‬
Price: Free+

Zdroj: windowslatest.com, úvodný obrázok(onewindows.es)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close