Windows

Najnovšia veľká aktualizácia pre Windows 10 je už dostupná aj cez Windows Update. Sťahujte!

Ďalšia veľká aktualizácia pre Windows 10 je tu. Na to, aby ste ju stiahli nemusíte robiť nič špeciálne a ani sa zapájať do programu Windows Insider. Na druhej strane ak ste zvyknutý, že sa vám aktualizuje systém sám tak sa tak tentokrát nestane, teda aspoň do 9. mája. Aktuálne musíte aktualizáciu vyvolať manuálne v rámci Nastavení systému > Aktualizácie a zabezpečenie > Windows aktualizácie. Následne by Vám Windows mal vyhodiť možnosť stiahnutia najnovšej verzie Windowsu.

Windows 10 jarna aktualizacia
Zdroj: vlastný (ilustračný obrázok)

Windows 10 Jarná aktualizácia prináša viacero noviniek. Ich prehľad sme vám priniesli prostredníctvom videí, ktoré promovala samotná spoločnosť Microsoft. Ale aj napriek tomu Vám nižšie opäť prinášame.

Timeline – Časová os

Focus Assist

Dictation – Diktovanie

Microsoft Edge

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close