SpravodajstvoWindows

Vector hodinky pre Windows 10

Vector hodinky sú tradičnými smarthodinkami (smarwatch), ktoré predstavujú alternatívu voči Apple Watch alebo k Android platforme smart vecí. Vector sa špeciálne špecifikuje na Windows Mobile, kde sme už mohli pri Windows 8.1 pozorovať veľmi blízku spoluprácu medzi VectoromMicrosoftom.

Podľa našich informácií sa bude Vector od teraz už ale primárne sústreďovať na Windows 10. Informovali o tom samotní vývojári s tým, že aplikáciu plánujú prepracovať úplne od základov.

Beta aplikácie Vector je už od dnešného dňa dostupná v Microsoft obchode, zatiaľ čo oficiálne táto aplikácia vyjde medzi užívateľov až 27. apríla. Ak ste o Vectore ešte nepočuli, tak odporúčame vyskúšať, keďže ide o príjemnú alternatívu voči mainstreamu a veľkým poskytovateľom smart technológie.

Aplikáciu VectorWatch si môžete vyskúšať na linku TU.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close