APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Od včerajšieho dňa je dostupná funkcia SMS Relay pre Windows 10 Skype Preview

Skype Preview aplikácia v týchto dňoch dostala aktualizáciu pre Windows 10 a Windows 10 Mobile zariadenia, ktorá obsahuje dlho žiadanú a doteraz dostupnú funkciu posielanie a prijímanie SMS správ cez aplikáciu cez program Windows Insider.

Pre využívanie funkcie posielania SMS správ je potrebné mať nainštalovanú aplikáciu Skype Preview ako vo vašom smartfóne tak aj v PC. Mimochodom, po novom je možné prepojiť Skype Preview aj so Skype Business aplikáciou a tak mať ako vašu súkromnú tak aj pracovnú komunikáciu stále po roku.

Medzi ďalšími novinkami, ktoré sú dostupné pre ne-insiderov nájdeme posielanie súborov do veľkosti 300mb štýlom „drag and drop“, nastavovanie audia a video nastavení priamo z prostredia aplikácie,  pridanie nových možností ako blokovanie hovorov, začínanie hovorov z profilu kontaktov, a ďalšie.

Aplikáciu stiahnete/aktualizujete cez odkaz nižšie.

skype preview QR kod

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close