AplikácieNovinkyWindows 10Windows 10 Mobile

Od včerajšieho dňa je dostupná funkcia SMS Relay pre Windows 10 Skype Preview

Skype Preview aplikácia v týchto dňoch dostala aktualizáciu pre Windows 10 a Windows 10 Mobile zariadenia, ktorá obsahuje dlho žiadanú a doteraz dostupnú funkciu posielanie a prijímanie SMS správ cez aplikáciu cez program Windows Insider.

Pre využívanie funkcie posielania SMS správ je potrebné mať nainštalovanú aplikáciu Skype Preview ako vo vašom smartfóne tak aj v PC. Mimochodom, po novom je možné prepojiť Skype Preview aj so Skype Business aplikáciou a tak mať ako vašu súkromnú tak aj pracovnú komunikáciu stále po roku.

Medzi ďalšími novinkami, ktoré sú dostupné pre ne-insiderov nájdeme posielanie súborov do veľkosti 300mb štýlom „drag and drop“, nastavovanie audia a video nastavení priamo z prostredia aplikácie,  pridanie nových možností ako blokovanie hovorov, začínanie hovorov z profilu kontaktov, a ďalšie.

Aplikáciu stiahnete/aktualizujete cez odkaz nižšie.

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Komentáre

  1. Jedna sa o synchronizaciu sprav medzi nativnou appkou a skypemom co umoznuje pisanie, resp. dorucovanie sprav priamo z pc (fyzicky sa odosle ale z mobilu)

  2. Nerozumiem moc tomu posielaniu sms prostrednictvom skype. Treba mat nejaky kredit alebo pripojenie k netu? Prosim o upresnenie. Dakujem.

Pridaj komentár

Close
Close