Spravodajstvo

Microsoft včera uvoľnil aktualizáciu pre Windows 10 TP

Microsoft včera uvoľnil aktualizáciu pod označením 10052 pre Windows 10 Technical Preview, ktorá opravuje niektoré chyby. Konkrétne boli odstránené nedostatky, ktoré bránili vypnutiu, respektíve zapnutiu dátového pripojenia, režim lietadlo je možné zapnúť / vypnúť, ďalej bola opravená chyba 9941, ktorá zapríčiňovala nefunkčnosť MMS správ, bol odstránený problém, ktorý zabraňoval stiahnutiu klávesnice pre ďalšie jazyky, a bol opravený hľadáčik v aplikácii Camera u niektorých vybraných zariadení (napr. Lumia 1020).

Ak ste doteraz ešte Windows 10 TP neskúšali, tak vám dávame do pozornosti jeden z našich starších článkov, v ktorom sme spomínali vybrané zmeny, ktoré priniesol Windows 10 TP.

Druhý článok, ktorý vám chceme dať do pozornosti je návod ako postupovať v prípade ak sa rozhodnete Windows 10 TP preinštalovať na pôvodný Windows 8.1.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close