Spravodajstvo

Včera bola aktualizovaná známa aplikácia Viber

Včera bola aktualizovaná známa aplikácia Viber, prostredníctvom ktorej môžete komunikovať s kýmkoľvek na svete bez poplatkov. Aplikácia umožňuje napríklad bezplatné telefonovanie, písanie textových správ, posielanie fotografií či videí cez Wi-Fi alebo 3G / 4G. Medzi ďalšie funkcionality patrí ešte služba Viber Out, ktorá slúži na volanie do pevných a mobilných sieti, ktoré nemajú spomínanú aplikáciu nainštalovanú za veľmi prijateľné ceny.

Pre využívanie aplikácie pri tom nie je potrebná registrácia. Všetko prebieha prostredníctvom vášho telefóne čísla, ktoré funguje ako identifikátor.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do Windows Phone obchodu

Čo sa týka aktualizácie, tak priniesla jednoduchšie prezeranie fotografií v chate a výber jazyka aplikácie, ktorý je možné od včera zmeniť v nastaveniach.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close