Pracovné ponuky
AppleTECHNOLÓGIE

Váš ďalší MacBook alebo iPad bude môcť bezdrôtovo nabiť iPhone či Apple Watch

Súčasná generácia iPhone telefónov (8, 8 Plus a X) sú prvými zariadeniami z kuchyne kalifornskej spoločnosti Apple, ktoré podporujú bezdrôtové nabíjanie. Najnovšie správy však naznačujú, že Apple sa chystá posunúť bezdrôtové nabíjanie na novú úroveň.

Podľa najnovších správ, s ktorými prišiel internetový magazín Pocketnow.com odvolávajúci sa na patentovú prihlášku píše, že Apple chce v budúcich zariadeniach implementovať „indukčné nabíjanie medzi elektronickými zariadeniami“. Inými slovami Apple chce, aby zariadenia ako MacBook či dokonca iPad dokázali bezdrôtovo nabíjať váš iPhone či iné zariadenia s podporou tejto technológie na cestách.

bezdrotove nabijanie Apple
Zdroj: PocketNow.com

Ako na obrázku vyššie môžete vidieť tak diagramy na zariadeniach iPad a MacBook znázorňujú niekoľko „horúcich zón“, do ktorých ak umiestnite zariadenie s podporou bezdrôtového nabíjania tak by sa malo spustiť jeho nabíjanie.

Patentová žiadosť tiež naznačuje, že použitie tejto metódy nabíjania by umožnilo nahradiť niekoľko elektrických zástrčiek jednou. Inými slovami prostredníctvom vášho MacBooku či iPadu by bolo možné súčasne nabíjať viacero zariadení.

Zdroj: Pocketnow.com

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close