APLIKÁCIE A HRY

Valve ohlasuje akvizíciu spoločnosti Campo Santo, ktorá stojí za úspešným herným titulom Firewatch

Spoločnosť Campo Santo, ktorá stojí za úspešných herným titulom Firewatch ide pod krídla herného gigantu Valve, ktorú hráči hier poznajú hlavne vďaka platforme Steam a herným titulom ako sú Half-Life, Counter-Strike, Portal, Day of Defeat, Team Fortress, Dota 2 a ďalšie.

Campo Santo mieri pod krídla Valve

Informácie o akvizícii prichádzajú priamo zo stránok Campo Santo.

„Dvanásti z nás v Camp Santo súhlasili s pripojením s k Valve…“, ďalej v príspevku píše, že aj naďalej budú pokračovať v ich práci ako vývojári videohier a na aktuálnom projekte, pokračovaní hry Vally of Gods (Údolie bohov). Nižšie si môžete pozrieť trailer na túto hru.

Údolie bohov je adventúra frist-person adventúra, v ktorej hráč bude skúmať a objavovať stredoveké údolia v egyptskej púšti, ktorá ako inak ukrýva nie len blyšťanie sa zlata, ale aj nebezpečenstvo, s ktorým sa budete musieť popasovať.

Zdroj: Campo Santo, úvodny obrázok: Firewatch

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close