Spravodajstvo

Viete čo spája Xiaomi a milovníkov vína? Najnovší gadget v podobe vákuového uzáveru

Xiaomi opäť raz ukazuje, že je spoločnosťou, ktorá dokáže zaujať zákazníkov na viacerých „frontoch“. Najnovšie tento čínsky technologický gigant predstavil vínovú vákuovú zátku Circle Joy, ktorá bola predstavená v rámci produktovej línie Youpin.

Vákuová zátka Circle Joy od Xiaomi

Každý milovník vína vie, že nedopité víno začne po pár dňoch oxidovať. Vo výsledku sa tak zhoršuje jeho kvalita a v mnohých prípadoch sa stáva po pár dňoch „nepitelné“. Pravdepodobne s týmto problémom sa stretli aj inžinieri v Xiaomi, tí totiž priniesli gadget, ktorý ocení nejeden milovník vín.

vakuovy stupel xiaomi youpin_3
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi Wine Stopper Circle Joy je zátka vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, silikónu a plastu. Jej rozmery sú 41,4×57,5mm. Na prednej strane prístroja nájdete jeho názov a malé okno zobrazujúce dátum otvorenia fľaše. Tvar trubice je bez ostrých rohov čo uľahčuje nosenie a používanie. Vo vnútri zariadenia nájdete plastový mechanizmus, ktorý funguje na princípe vákuového čerpadla.

vakuovy stupel xiaomi youpin_2
Zdroj: produktová fotografia

Vákuové čerpadlo je schopné vytvoriť tlak 0,038MPa, vďaka čomu dokáže predĺžiť životnosť náboja až o 7 dní. Následne otočením vákuového štupľa je možné nastaviť počet dní, počas ktorých bude udržiavať požadovaný tlak.

vakuovy stupel xiaomi youpin
Zdroj: produktová fotografia

Tento gadget pritom nepatri medzi nedostupné, aktuálne stojí menej ako 13€ spolu aj s poštovným.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close