Spravodajstvo

Väčšina z nás Windows 10 hodnotí kladne. Ako by ste ho ohodnotili vy?

Technologický gignat Brandwatch uverejnil anketu, v ktorej zbieral reakcie používateľov na nový Windows 10. Ankety sa celkovo zúčastnilo až 7,000 používateľov Windows 10, ktorí odpovedali na sériu otázok, kde prvou bola „Milujete alebo nenávidíte nový Windows 10?“ Ako na grafe nižšie môžete vidieť, tak väčšina z nás odpovedala kladne. V priemere 100 ľudí povedalo jednoznačné nie, ale na druhej strane až 500 ľudí sa vyjadrilo kladne. Ako ste na tom vy?

anketa_Windows_10_2

Druhý graf zase znázorňuje popularitu jednotlivých funkcionalít (napr. Cortana, Edge Browser, Start Menu,…), ktoré ponúka nový Windows 10. V rámci týchto nových funkcionalít najhoršie dopadla aplikácia „Office Suite“ a na úplne opačnom konci skončila „Cortana“, ktorú pozitívne ohodnotilo až 80 % používateľov Windows-u 10.

anketa_Windows_10_1

Ako by ste odpovedali vy?

Zdroj: Brandwatch

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close