Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

V Xiaomi smartfónoch sa budeme stretávať s novou animáciou rýchleho nabíjania. Pozrite sa, ako bude vyzerať

V BETA verzii MIUI 11 nadstavby sa objavila nová animácia rýchleho nabíjania. Tok energie bude viac abstraktnejší a dynamický.

Xiaomi neustále pracuje na vývojí nových funkcií vrátane vylepšení pre svoje smartfóny. Najčastejšie ich do zariadení prináša prostredníctvom nadstavby MIUI. Najnovšie Xiaomi zverejnilo dizajnové zmeny, ktoré sa budú dotýkať vzhľadu animácie rýchleho nabíjania. Vizuál súčasnej animácie rýchleho nabíjania si môžete pozrieť nižšie.

Animacia rychleho nabijania MIUI 11
Zdroj: Vosveteit.sk

Xiaomi plánuje vizuál vyššie už čoskoro zmeniť. Ako môžete vidieť nižšie, tak po pripojení rýchlonabíjačky k smartfónu sa budeme stretávať s novým vizuálom, ktorý dostal modernejšie kontúry. „Tok energie“ zostáva zachovaný, ale hrany a celkový efekt sa zmenili. Doteraz myšlienka toku energie  predstavovala tok prostredníctvom určitej trubice, po novom sa však budeme stretávať s abstraktnejšou a dynamickejšou formou.

Xiaomi MIUI 11 nova animacia rychleho nabijania
Zdroj: xiaomiadictos.com

Tento nový vizuál bol zaznamený v BETA zostavení nadstavby MIUI 11 určenej pre čínsky región. Konkrétne v zostavení 20.3.16 MIUI 11. Je zrejme, že sa novej animácie dočkajú aj používatelia mimo regiónu Číny, ale aj napriek tomu dnes nepoznáme oficiálny termín sprístupnenia tejto aktualizácie pre ostatné regióny.

Via  xiaomiadictos.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close