Xiaomi

V TENAA certifikácii sa objavil smartfón XIAOMI 5G. Je to nový Mi Mix 4?

V TENAA certifikácii sa objavil neznámy smartfón Xiaomi 5G, ktorého modelové označenie naznačuje, že by sa mohlo jednať o Xiaomi Mi Mix 4.

Spoločnosť Xiaomi doposiaľ vypustila iba jeden smartfón s  podporou 5G technológie, konkrétne Xiaomi Mi Mix 3 5G, ktorý spoločnosť predstavila vo februári počas eventu MWC 2019 v Barcelone. Nie je žiadnym tajomstvom, že  Xiaomi  pracuje na jeho nástupcovi v podobe zariadenia Mi Mix 4.

Portál Gizchina.com prišiel s  reportom, v ktorom poukazuje na objavenie sa zariadenia Xiaomi 5G s modelovým označením M1908F1XE v rámci čínskeho certifikačného úradu TENAA.

Xiaomi Mi Mix 4
Zdroj: gizchina.com

Na základe objavenia sa neznámeho smartfónu v  rámci certifikácie s podporou 5G technológie  sa rozvírila debata o tom, že by sa mohlo jednať o zariadenie Mi Mix 4. Na druhej strane, doteraz nepadla žiadna zmienka o tom, že Mi Mix 4 dostane podporu 5G technológie, bolo by však hlúpe si myslieť, že by túto technológiu nedostal.

Dôveryhodnosť špekulácií naznačujúcich, že by sa mohlo jednať o Mi Mix 4 zariadenia dodáva aj kódové označenie zariadenia Mi Mix 2 z marca 2017. Modelové označenie zariadenia totiž bolo „M1803D5XE“, ktore keď porovnáme s označením aktuálneho zariadenia v TENAA, tak môžeme hovoriť o tom, že sa jedná o modelový rad Mi Mix.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close