HuaweiSpravodajstvo

V Šamoríne si zmerali sily najlepší fotomobil na trhu, Huawei P30 Pro a zrkadlovka. Takto to dopadlo

Dokáže smartfón konkurovať zrkadlovke? Nuž, večná téma, ktorú sa pokúsila rozlúsknuť spoločnosť Huawei so svojim smartfónom Huawei P30 Pro.

Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro je high-end smartfón, za ktorý väčšina renomovaných obchodov aktuálne pýta niečo málo pod 1 000€ si zmeral sily so zrkadlovkou. Podarilo sa podľa Vás smartfónu obstáť v tomto nerovnom súboji? Za chvíľu to zistíte.  Povedzme si však ešte niečo k eventu Just Neon Yoga By Huawei, ktorý sa konal v prvej polovici mája v  Šamoríne.

Najväčšie joga podujatie na Slovensku je unikátne predovšetkým jedinečnou atmosférou – jeho návštevníci cvičia v tme, len pri jemnej žiare neónových odrazov od oblečenia či líčenia účastníkov. Prítmie s neónovým nasvietením sa stalo ideálnym prostredím na najnáročnejší test schopností modelu P30 Pro. Zaujíma vás, ako Huawei P30 Pre obstál v podrobnom teste najlepších fotomobilov, ktorý si špeciálne pre vás pripravil recenznú portál Testado.cz.

“UV lampy sú asi najhorším svetlom pre fotografa, aké môže byť. Nachádza sa na okraji farebného spektra v modrých a fialových odtieňoch a doslova mätie aj zrkadlovku,” vyjadril sa ešte pred fototestom profesionálny fotograf Jakub Čajko.

Vráťme sa späť ku smartfónu Huawei P30 Pro, ktorý v súčasnosti po boku so zariadením Samsung Galaxy S10 5G (pozn. redakcie: smartfón aktuálne nie je dostupný na Slovensku) kráľuje rebríčku DxOMARK. Špecifikácie fotoaparátu P30 Pro sú: štyri fotoaparáty – 40MP (clona f / 1.6 s veľkosťou snímača 1/1.7, podporou PDAF zaostrovania a OIS stabilizácie) + 20MP + 8MP a TOF kamera, Leica optika, OIS, 5x zoom, umelá inteligencia a LED blesk.

Ako si Huawei P30 Pro poradil s touto náročnou výzvou? Pozrieť sa môžete nižšie na fotografiách zachytených P30 Pro a zrkadlovkou.

Huawei P30 PRo VS Zrkadlovka_tlacova sprava
Zdroj: tlačová správa (pozn. redakcie: fotografie prešli rovnakou kompresiou)
Huawei P30 PRo VS Zrkadlovka_tlacova sprava_2
Zdroj: tlačová správa (pozn. redakcie: fotografie prešli rovnakou kompresiou)
Huawei P30 PRo VS Zrkadlovka_tlacova sprava_3
Zdroj: tlačová správa (pozn. redakcie: fotografie prešli rovnakou kompresiou)
Huawei P30 PRo VS Zrkadlovka_tlacova sprava_4
Zdroj: tlačová správa (pozn. redakcie: fotografie prešli rovnakou kompresiou)

Zdroj: TS, úprava vlastná

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Fotomobil Huawei Huawei P30 Huawei P30 Pro Huawei P30 Pro vs Zrkadlovka Test kamery Zrkadlovka

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close