Pracovné ponuky
HuaweiSpravodajstvo

V Šamoríne si zmerali sily najlepší fotomobil na trhu, Huawei P30 Pro a zrkadlovka. Takto to dopadlo

Dokáže smartfón konkurovať zrkadlovke? Nuž, večná téma, ktorú sa pokúsila rozlúsknuť spoločnosť Huawei so svojim smartfónom Huawei P30 Pro.

Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro je high-end smartfón, za ktorý väčšina renomovaných obchodov aktuálne pýta niečo málo pod 1 000€ si zmeral sily so zrkadlovkou. Podarilo sa podľa Vás smartfónu obstáť v tomto nerovnom súboji? Za chvíľu to zistíte.  Povedzme si však ešte niečo k eventu Just Neon Yoga By Huawei, ktorý sa konal v prvej polovici mája v  Šamoríne.

Najväčšie joga podujatie na Slovensku je unikátne predovšetkým jedinečnou atmosférou – jeho návštevníci cvičia v tme, len pri jemnej žiare neónových odrazov od oblečenia či líčenia účastníkov. Prítmie s neónovým nasvietením sa stalo ideálnym prostredím na najnáročnejší test schopností modelu P30 Pro. Zaujíma vás, ako Huawei P30 Pre obstál v podrobnom teste najlepších fotomobilov, ktorý si špeciálne pre vás pripravil recenznú portál Testado.cz.

“UV lampy sú asi najhorším svetlom pre fotografa, aké môže byť. Nachádza sa na okraji farebného spektra v modrých a fialových odtieňoch a doslova mätie aj zrkadlovku,” vyjadril sa ešte pred fototestom profesionálny fotograf Jakub Čajko.

Vráťme sa späť ku smartfónu Huawei P30 Pro, ktorý v súčasnosti po boku so zariadením Samsung Galaxy S10 5G (pozn. redakcie: smartfón aktuálne nie je dostupný na Slovensku) kráľuje rebríčku DxOMARK. Špecifikácie fotoaparátu P30 Pro sú: štyri fotoaparáty – 40MP (clona f / 1.6 s veľkosťou snímača 1/1.7, podporou PDAF zaostrovania a OIS stabilizácie) + 20MP + 8MP a TOF kamera, Leica optika, OIS, 5x zoom, umelá inteligencia a LED blesk.

Ako si Huawei P30 Pro poradil s touto náročnou výzvou? Pozrieť sa môžete nižšie na fotografiách zachytených P30 Pro a zrkadlovkou.

Huawei P30 PRo VS Zrkadlovka_tlacova sprava
Zdroj: tlačová správa (pozn. redakcie: fotografie prešli rovnakou kompresiou)
Huawei P30 PRo VS Zrkadlovka_tlacova sprava_2
Zdroj: tlačová správa (pozn. redakcie: fotografie prešli rovnakou kompresiou)
Huawei P30 PRo VS Zrkadlovka_tlacova sprava_3
Zdroj: tlačová správa (pozn. redakcie: fotografie prešli rovnakou kompresiou)
Huawei P30 PRo VS Zrkadlovka_tlacova sprava_4
Zdroj: tlačová správa (pozn. redakcie: fotografie prešli rovnakou kompresiou)

Zdroj: TS, úprava vlastná

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close