SpravodajstvoWindows

V obchode Windows Store sa objavili ďalšie Fluent Design prvky

Microsoft pred pár dňami priniesol aktualizáciu pre obchod Windows Store pre Release Preview Insiderov na zariadeniach s operačným systémom Windows 10 Mobile. Aktualizácia do obchodu vniesla nové prvky Fluent Designu. Po tejto aktualizácii sa do obehu dostáva ďalšia, no tentokrát je určená pre používateľov desktopovej verzie operačného systému Windows 10. Najnovšia aktualizácia obchodu Windows Store prináša na desktopy ďalšie Fluent Design prvky.

V mobilnej verzii bol prednedávnom pridaný nový vrchný navigačný panel s akrylovým efektom. Identická zmena sa dnes nachádza aj v už spomínanej aktualizácii pre Windows 10. Nový, mierne priesvitný vrchný panel dodáva obchodu oveľa modernejší dizajn, no stále to nieje to, čo Microsoft sľuboval. Do obchodu, ako aj systému, majú onedlho prísť ďalšie prvky Fluent Designu a dúfajme, že sa ich dočkáme už v nadchádzajúcej aktualizácii Fall Creators Update a nebudeme na ne čakať do ďalšej veľkej aktualizácie, ktorá príde až na jar.

Fluent Desing GIF - Find & Share on GIPHY

Pokiaľ sa Vám zdá, že ste už podobný efekt niekde videli, nieste sami. Úplne identický navigačný panel sa už dlhšiu dobu nachádza napríklad v aplikácii Fotografie. Pokiaľ ste aktualizáciu ešte neobdržali nemajte strach. Microsoft aktualizácie prináša vo viacerých vlnách a obchod Windows Store sa v najbližších dňoch aktualizuje automaticky.

Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close