AplikácieWindows 10

V obchode Microsoft Store sa objavil obľúbený audio prehrávač Foobar2000

Populárny freewareový audio prehrávač foobar2000 pozná zrejme väčšina milovníkov dobrej hudby. Je známy svojim vynikajúcim modulárnym dizajnom a širokou škálou nastavení s rozsiahlou používateľskou flexibilitou v konfigurácií. Jeho najväčšou výhodou je zrejme možnosť prispôsobenie si používateľského rozhrania a kvalitný 18 kanálový ekvalizér. Aplikácia nachádzajúca sa v obchode Microsoft Store, bola doteraz určená iba pre používateľov mobilnej Windows platformy, no vývojári ju konečne sprístupnili aj pre klasickú, desktopovú verziu Windowsu.

Prečo si stiahnuť práve foobar2000?

Audio prehrávač foobar2000 podporuje veľký počet zvukových formátov, má mnoho funkcií pre organizáciu metadát, súborov a priečinkov a taktiež disponuje rozhraním pre konverziu, ktoré sa používa s kódovacím príkazovým riadkom. Aplikácia taktiež ponúka možnosť zníženia alebo zvýšenia bitovej hĺbky, vďaka čomu môžete zredukovať šum a dithering v zle nahratých alebo nekvalitných audio nahrávkach.

Funkcie aplikácie foobar2000:

  • Podporované audio formáty zahŕňajú: MP3, MP4 / M4A, CD Audio, WMA, Vorbis, Opus, FLAC, WavPack, WAV, AIFF, Musepack.
  • Prehrávanie bez medzier.
  • Prispôsobiteľné klávesové skratky.
  • Pokročilé možnosti značkovania.
  • Podpora ReplayGain.

Aplikácia foobar2000 je známa vďaka svojej veľkej sade doplnkových komponentov, no do verzie, ktorá sa nachádza v obchode Microsoft Store, nemôžete pridávať žiadne ďalšie komponenty. Toto obmedzenie je len dočasné a vývojári chcú tento problém odstrániť čo najskôr. Aplikáciu si môžete bezplatne stiahnuť zo stránok Microsoftu alebo priamo pomocou tlačidla nižšie.

foobar2000
foobar2000
Developer: Resolute
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (Microsoft Store)

 

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close