SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

V niekoľkohodinovom predstihu unikli vizualizácie nového Surface Laptopu s Windows 10 S. Čo na to hovoríte?

Surface, séria zariadení, ktoré zamotali viacerým používateľom hlavu by sa čoskoro mohla dočkať o ďalší prírastok. Tak ako sme vás už viackrát informovali o tom, že Microsoft chystá prestaviť nový Surface Laptop, tak sa dnes pravdepodobne aj udeje.

Prostredníctvom známeho Twitter účtu „Walkingcat“ unikli obrázky očakávaného zariadenia Surface Laptop, ktoré by malo byť údajne predstavené už dnes počas eventu v NYC. Pozrieť si ich môžete nižšie.

 

Zariadenie by údajne malo prísť s 13,5“ displejom, v 4 farebných prevedeniach, s hustotou pixelov až 3,4 milióna, hrúbkou tela 24,36mm (displej + telo) a operačným systémom Windows 10 S. Viac špecifikácií doplníme hneď ako budú známe.

Ako sa vám pozdáva dizajn tohto zariadenia?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky