SpravodajstvoXiaomi

V nadstavbe MIUI pribudnú nové možnosti prispôsobenia obrazovky uzamknutia. Takto by to malo vo finále vyzerať

Nadstavba MIUI  bez pochyby patrí medzi tie kvalitnejšie, a to vďaka pravidelnej starostlivosti vývojárov. Najnovšie, v rámci testových zostavení nadstavby MIUI sa objavila nová funkcionalita, ktorá umožňuje lepšie prispôsobenie obrazovky uzamknutia.

V nadstavbe MIUI pribudnú nové možnosti prispôsobenia uzamknutej obrazovky

Nová funkcia prispôsobenia uzamknutej obrazovky ponúka možnosť zmeny pozície hodín. Používateľ bude mať na výber umiestnenie pozdĺž displeja, v hornom rohu alebo v strede obrazovky. Zároveň používateľ bude môcť zmeniť usporiadanie, kedy aktuálna hodiny a minúty sú v rámci jedného riadku, tak po novom používateľ bude môcť tieto informácie umiestniť pod seba. Upozorňuje na to portál Fonearena.com.

MIUI 10 funkcia prisposobenia hodin a notifikacii_1
Via FoneArena.com

Okrem možnosti zmeny usporiadania hodín, spoločnosť Xiaomi v rámci testového zostavenia pridala možnosť zostania na obrazovke uzamknutia, potom ako zariadenie odmoknete prostredníctvom tváre. Používatelia, ktorí tak využívajú možnosť odomknutia smartfónu prostredníctvom funkcie Face unlock budú mať k dispozícii prehľad notifikácií.

MIUI 10 funkcia zostania na ploche uzamknutia pri funkcii face unlock
Via FoneArena.com

Vyššie popísané funkcie sú aktuálne dostupné v rámci zostavy MIUI Global Beta v9.5.9 v komerčnej verzii by sa mali objaviť v následujúcich aktualizáciách.

Zdroj: Fonearena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close