SpravodajstvoXiaomi

V nadstavbe MIUI pribudne ďalšia užitočná funkcia

Xiaomi pracuje na prinesení možnosti prepnutia Mobilných dát do rozhrania notifikačnej lišty v nadstavbe MIUI

MIUI rozhranie patrí medzi najpopulárnejšie nadstavby na mobilných zariadeniach. Dnes ju aktívne využíva viac ako 300 miliónov používateľov. Dôvody prečo tomu tak je sú pravidelné aktualizácie a príjemné používateľské rozhranie.

Najnovšie známy portál Fonearena.com poukázal na ďalšiu funkciu, ktorá zavíta do rozhrania nadstavby. Podľa náhľadov obrazovky, ktoré portál zverejnil, Xiaomi pracuje na prinesení možnosti rýchleho prepnutia Mobilných dát prostredníctvom notifikačnej lišty.

MIUI notifikacna lista prepnutie mobilneho internetu
Zdroj: Phonearena.com

Používatelia budú môcť ťuknúť na malú trojuholníkovú časť pod položkou rýchleho nastavenia a vybrať si SIM kartu pre dátové pripojenie.

Len pre zaujímavosť. V priebehu včerajšieho dňa softwarový riaditeľ spoločnosti, informoval širokú verejnosť, že pracujú na prinesení najnovšej verzie Androidu Q, ktorá by bežala pod hlavičkou súčasnej nadstavby MIUI. Spolu s  touto informáciou zdieľal aj viacero náhľadov rozhrania.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close