Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

V nadstavbe MIUI 11 pre Xiaomi telefóny by mohla pribudnúť ďalšia funkcia, ktorá mnohým používateľom chýba

Xiaomi aktívne pracuje na prinesení funkcie ekvalizéra v aplikácii MiSound, vrátane pokročilých nastavení prispôsobenia zvuku v MIUI 11.

V priebehu včerajšieho dňa sme Vám priniesli článok, v ktorom sme písali o tom, že spoločnosť Xiaomi pracuje na pokročilých možnostiach prispôsobenia obrazovky. Táto funkcia však zjavne nie je jedinou, na ktorej spoločnosť aktívne pracuje.

V  aplikácii MiSound pribudne ekvalizér

Portál xda-developers.com priniesol správy, v rámci ktorých poukazuje na to, že spoločnosť pracuje na implementácii ekvalizéra v rámci MIUI 11 nadstavby  v aplikácii MiSound. Nová funkcia bola objavená v rámci BETA verzie MIUI 11 nadstavby (v9.12.19). Podľa popisu portálu, funkcia ekvalizér bude dostupná v rámci sekcie možností nastavení slúchadiel v aplikácii MiSound. Pomocou tejto funkcionality si bude môcť používateľ prispôsobiť zvukový profil podľa svojich preferencií.

Spolu s funkciou nového ekvalizéra spoločnosť sa chystá pridať aj nové nastavenia predvolených profilov v závislosti od veku používateľa. Aktuálne podľa dostupných screenshotov sú preddefinované 3 vekové skupiny, do 30 rokov, od 30 do 60 rokov a viac ako 60 rokov.

Po zvolení vekovej skupiny, používatelia majú získať prístup k ešte podrobnejším nastaveniam zvuku, ktoré dokonca umožnia  meniť aj úroveň hlasitosti pre jednotlivé slúchadlá. Zároveň pomocou aplikácie budete môcť vybrať konkrétny model slúchadiel, ktorý pravdepodobne preddefinuje jednotlivé nastavenia, ktoré by mali byť najvhodnejšími pre zvolený typ.

Ako sme však v úvode spomínali, nové nastavenia ešte nie sú pre používateľov k dispozícii v oficiálne dostupnej verzii MIUI 11, ale len v skorej BETA verzii nadstavby. V každom prípade, na funkciu/e sa pravdepodobne bude tešiť nejeden fanúšik telefónov Xiaomi, resp. Redmi.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close