AplikácieWindows 10 Mobile

V Microsoft obchode sa objavila Youtube PWA aplikácia ako pre PC tak aj pre smartfóny. Prináša plnohodnotný Youtube

Chceli by ste oficiálnu aplikáciu Youtube na vašom Windows smartfóne alebo PC? Nuž, doteraz spoločnosť Google ignorovala túto platformu a aj naďalej ignoruje. Na druhej strane nájdeme viacero fanúšikov Windows platformy, ktorí to s ňou myslia vážne. Živým príkladom je vývojár hovoriaci si Pladoo, ktorý priniesol PWA aplikáciu populárnej služby Youtube do Microsoft obchodu.

PWA aplikácie alebo inak povedané Progresívne webové aplikácie prinášajú zaujímavé riešenie ako priniesť doteraz nedostupné aplikácie na Windows platformu. Ponúkajú totiž viacero natívnych funkcionalít, ktoré nájdeme priamo v rozhraní webovej stránky avšak v modernom šate. Nižšie si môžete pozrieť ako vyzerá PWA aplikácia Youtube ako na PC tak aj na smartfóne.

Youtube PWA aplikácia pre Windows 10 (PC)

Nižšie si môžete pozrieť ako vyzerá rozhranie aplikácie na počítačoch s Windowsom 10.

Youtube PWA aplikácia pre Windows 10 Mobile

A takto vyzerá rozhranie na Windows 10 Mobile zariadeniach.

Aplikáciu Youtube pre Windows platformu môžete stiahnuť z odkazu nižšie. Dostupná je zadarmo.

YouTube PWA
YouTube PWA
Developer: Pladoo Interactive
Price: Free

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Youtube

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close