Pracovné ponuky
Spravodajstvo

V legendárnom CS 1.6 ste možno aj Vy hrali proti reálnemu Úsáma bin Ládinovi

Usáma bin Ládin bol vodcom teroristickej organizácie al-Káida a v roku 2011 bol dolapený v jeho tajnej skrýši v Pakistane. Jeho usmrtenie mali na svedomí špeciálne americké jednotky, ktoré z tajného bydliska vzali všetky dokumenty a počítače. CIA prednedávnom väčšinu dokumentov odhalila verejnosti a ľudia sa veľmi rýchlo začali prehrabávať vo všetkých odhalených dokumentoch, ktoré sa nachádzali hlavne na počítačoch a odložených hard diskoch v dome Usáma bin Ládina.

Zdroj: TASR

Obľuboval rozprávky a filmy o prírode

Na hard diskoch sa samozrejme našlo množstvo filmov a rozprávok. Z filmového sveta vodcu al-Káidy najviac zaujal film Great Wildlife Moments alebo množstvo animovaných rozprávok napríklad ako Autá, Udatné kuriatko alebo Mravec Z. Na stránkach CIA boli zverejnené samozrejme aj ďalšie dokumenty týkajúce sa najmä jeho osoby, alebo dokumenty zo zahraničných médií, ktoré často špekulovali nad tým kde sa bil Ladin nachádzal a ukrýval.

Veľký fanúšik počítačových hier

Podľa zverejnených informácií bol ale tento fundamentalistický vodca taktiež veľkým fanúšikom počítačových hier. V jeho dome sa našlo množstvo hier na CD diskoch alebo priamo na hard diskoch. Medzi jeho najhrávanejšie hry patrila séria Final Fantasy, no najviac si obľúbil VII vydanie tejto populárnej hry. Taktiež si obľúbil aj titul Resident Evil, no nevedno či preferoval film, hru alebo oboje. Niektorí používatelia do súborov z hard diskov nazreli o čosi viac a nakoniec našli celkom zábavnú informáciu.

Osama bin Laden was a Steam user. bit.ly/2A4X4JV #valve

Uverejnil používateľ ValveTime Streda 1. november 2017

Podľa postu na facebookovej stránke ValveTime bol samotný Usáma bin Ládin hráčom, určite každému známej hry, Counter-Strike 1.6. Na jeho disku sa našiel aj samotný súbor platformy Steam, takže mal bin Ládin zrejme aj platenú verziu tejto hry. Tým pádom je dosť možné, že niekto z Vás si proti skutočnému Usáma bin Ládinovi zahral túto legendárnu hru.

Či hru hrával často povedať nevieme, no zrejme všetci dobre vieme, za ktorú stranu hrával radšej a legendárna fráza „Terrorists win!“ v jeho prípade, bohužiaľ, musela vyznievať naozaj reálne.

Zdroj: neowin.net

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close