Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

V Google Play sa objavila aplikácia, ktorá Vám povie, či Váš Xiaomi smartfónu dostane MIUI 12

Skontrolujte si Váš Xiaomi/Redmi/Poco smartfón, či dostanete aktualizáciu s MIUI 12

V priebehu posledných týždňov sme mohli čítať viacero neoficiálnych zoznamov smartfónov, ktoré by mali získať nadstavbu MIUI 12 vrátane prvého nástrelu zariadení, ktoré by mali získať nadstavbu v prvej vlne. Okrem iného sme mohli vidieť aj prvé funkcie, ktoré by nemali chýbať v pripravovanej nadstavbe.

Hoci samotné jadro smartfónov, ktoré by mali získať aktualizáciu je rovnaké, tak aj napriek tomu sa jednotlivé zoznamy čiastočne líšia v závislosti od zdrojov jednotlivých portálov a redaktorov. Inými slovami, zatiaľ čo jeden zdroj uvádza, že Vaše zariadenie je podporované, tak v prípade ďalšieho, Váš smartfón nemusí byť uvedený na zozname. Pravdepodobne táto roztrúsenosť informácií bola jedným z popudov vývojára Alpha Developers Official, ktorý vytvoril aplikáciu MIUI 12 Eligibility Test (Early Access), ktorá spája tieto informácie pod „jednu strechu“.

Zistite, či Váš smartfón dostane MIUI 12

Aplikácia vo svojej podstate funguje na veľmi jednoduchom princípe a jej účelom je zjednodušenie procesu zistenia, či Váš Xiaomi/Redmi/Poco smartfón, dostane aktualizáciu s nadstavbou MIUI 12.

MIUI 12 Updater
MIUI 12 Updater

Po jej zapnutí budete 3-krát vyzvaný. Najprv aplikácia bude chcieť zistiť model Vášho zariadenia, následne skontroluje dostupnosť a v treťom kroku Vám oznámi, či je alebo nie je Váš smartfón podporovaný.

Druhým dychom však treba dodať, že nejde o oficiálnu aplikáciu spoločnosti Xiaomi a informácie poskytuje na základe doteraz publikovaných správ týkajúcich sa dostupnosti nadstavby pre jednotlivé modely zariadení. V každom prípade, si môžete touto cestou minimálne overiť, či sa Váš smartfón niekedy spomínal v spojitosti s dostupnosťou aktualizácie.

Via gizchina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close